Publikováno: 05.11.2005
 
Pokračujeme v plavání
Rodiče, kteří se rozhodli, že budou svoje dítě vést k zdravému životnímu stylu, ke kterému patří také pravidelný pohyb, začali už v raném věku dítěte ...

Rodiče, kteří se rozhodli, že budou svoje dítě vést k zdravému životnímu stylu, ke kterému patří také pravidelný pohyb, začali už v raném věku dítěte. Začali navštěvovat "plavání" novorozenců, kojenců a batolat. Děti však povyrostly a jejích radost s pohybu ve vodě se může zúročit. Jak?

Baby club Medúzka vám nabízí kurzy plavání pro děti předškolní a školní, bez ohledu na jejích plavecké schopnosti a dovednosti.

Pod vedením zkušené instruktorky Zuzky ( vedla Plaveckou školu Hastrmánek 7 let ), se děti naučí orientace pod i nad vodou. Dále efektivní činnosti dolních a horních končetin. Splývání na bříšku a zádech.Skokům do vody a následné orientace pod vodou.

Od 4-5 let věku dítěte je toto schopno učit se plaveckým pohybům tak, že dochází k pohybu vpřed. Dříve to je možné jenom vyjímečně. U mladších dětí ještě nedošlo k úplné koordinaci pohybů a proto je pochopení těchto cviků náročné. Pravidelným procvičováním však lze koordinační dráhy zapsat a využít.

K trvalému pochopení plaveckých pohybů je potřeba minimálně tři kurzy po 10 lekcích.

PROTO NEVÁHEJTE A NEČEKEJTE NA LÉTO